CZ SK RU
Design for you

Reference ProCeram

Počet referencí680
Počet realizovaných bytových jednotek27832

Přestože je ProCeram velmi mladou společností, která aktivně na trhu v tomto oboru působí od roku 2010, podepsala již smlouvy s významnými developerskými společnostmi, jako jsou Central Group, Finep, Metrostav, SP Group, Daramis, Star Group, a mnoho dalších. Náš tým pracovníků má v oblasti klientských změn více než desetileté zkušenosti, což se odráží v kvalitě poskytovaného servisu. Na pražském trhu máme podíl více než 50%.

Z referencí je vidět zaměření společnosti na technicky a kvalitativně náročné projekty. Naším motem je: "Neprodáváme keramické obklady a dlaždy, ale nabízíme SYSTÉM" Jedná se o systém optimalizace projektu, výběru materiálů, architektonických a technických návrhů řešení a v některých případech i montáž vybraných materiálů.

Vybraný sortiment námi nabízeného zboží můžete přímo zakoupit v našem elektronickém obchodě - pro přechod do eshopu použijte tento baner.

Naší dodávku také tvoří výrobky do sociálních zařízení, sanitární keramika, vodovodní baterie, vany, sprchové kouty apod. Výraznou předností před konkurencí jsou však dodávky atypických produktů z našeho výrobního závodu TechnoArt jako například schodové prvky, parapety, umyvadlové desky, barové a recepční desky, desky pro exteriérové, ale i interiérové stoly, bazénové tvarovky, mozaiky a ostatní speciální tvarovky.

Níže můžete shlédnout výběr našich referencí.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.