CZ SK RU
Design for you

Servis ProCeram

V této sekci nabízíme našim zákazníkům a zaměstnancům zpřístupnění důležitých dat, které mohou potřebovat při obchodu. Všechna data jsou neustále on-line a jsou průběžně aktualizována. Kompletní servis je poskytován pomocí propracovaných aplikací, jenž by Vám měly zjednodušit a zpříjemnit Vaši každodenní práci.

Klientské změny ProCeram

Tato sekce je připravena pro zákazníky klientských změn pro zpříjemnění a především profesionalizaci výběru a zpracování materiálů pro Váš byt, nebo dům. Zodpovědný pracovník, který Vás má na starosti, Vám předá přihlašovací jméno a heslo na přístup do všech aplikací. Současně při první návštěvě na naší vzorkovně Vám předvede práci s těmito aplikacemi a zkontroluje, zda jsou přístupy funkční.

 

ProCeram DataBox ProCeram Shop ProCeram 3D obchod

 Proceram Databox slouží obdobně, jako jiné mailové aplikace. Jeho výhodou je možný přístup z jakéhokoli počítače a i po stažení do vašeho PC je možné složku znova otevřít, například z PC v práci. Souhrnné informace o Vašem projektu máte neustále  dostupné.
Proceram Shop je možné využívat pro výběr některých zajímavých materiálů pro Váš projekt. V této sekci vzhledem k typu Vašeho projektu nedoporučujeme vybírat materiály ze sekce VÝPRODEJ.

Velkoobchodní zákazníci ProCeram

Tato sekce je věnována velkoobchodním zákazníkům pro zpříjemnění a především profesionalizaci komunikace, on-line zpřístupnění všech dat a podobně. Zodpovědný pracovník Vám předá přihlašovací jméno a heslo k přístupu do všech aplikací během podpisu kupní smlouvy.

 

ProCeram Business ProCeram Shop ProCeram DataBox

Proceram Databox slouží obdobně jako jiné mailové aplikace. Jeho výhodou je možný přístup z jakéhokoli počítače a i po stažení do vašeho PC je možné složku znovu otevřít, například z PC doma nebo na dovolené. 
Proceram Shop je aplikace, která napomáhá při objednávkách běžného sortimentu. Výprodeje jsou ve velmi zajímavých cenových relacích a neustále vidíte aktuální množství. Výprodeje Vám mohou napomoci získat projekty, kde je tlak na cenu.
Proceram Business je extranetová aplikace, která souhrnným a přehledným způsoben prezentuje smluvní podmínky, ceníky a další důležité obchodní informace . . .


Interní sekce ProCeram

Tato sekce je určená výhradně pro zaměstnace ProCeram a.s.

 

ProCeram IntraNet ProCeram Shop ProCeram Learning
ProCeram 3D obchod ProCeram DataBox ProCeram Business

 

NLC New Living Center

Všechny informace o New Living Centru Praha Šafránkova klikněte na baner níže.

 NLG

 

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.