CZ SK RU
Design for you

Vinvest partner ProCeram

Historie společnosti V Invest CZ a.s. sahá do roku 1991, kdy byla zahájena pod obchodní značkou V-INVEST podnikatelská činnost zaměřená především na inženýring stavebních projektů.
Postupně byl inženýring rozšiřován o další činnosti a stal se tak součástí komplexního managementu projektů, který V-INVEST zajišťoval pro různé investory až do roku 2000.
Znalosti z trhu realit a zkušenosti z managementu projektů vedly postupně k tomu, že společnost přesunula své podnikatelské aktivity na realizace vlastních developerských projektů. Přibližně od roku 2000 se společnost věnuje výhradně vlastnímu developmentu nemovitostí, i nadále poskytuje pro zajímavé projekty služby z oblasti managementu, přestože se nejedná o hlavní podnikatelskou činnost.
V roce 2004, 2005 a 2008 získávají vlastní projekty společnosti - bytová Vila Mrázovka, Apartmány Čertovka a Zahrady Uhříněves - prestižní ocenění Best of Realty, kategorie rezidenční projekty, kde se stavby umístili hned na prvním a druhém místě.
Motto: „Nestavíme byty, ale životní styl a naše nápady a energie jsou vtisknuty do základního kamene hodnot lidských, architektonických a stavebních. Náročná cesta vlastním developmentem je cestou vize, estetických hodnot, funkčnosti a nadčasovosti“
Kompletní informace o firmě Vinvest naleznete zde.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.