CZ SK RU
Design for you

O nás ProCeram | DESIGN FOR YOU

Společnost ProCeram a.s. působí aktivně na českém trhu od roku 2010. Dostatečný kapitál mateřské společnosti a zkušenosti týmu firmy ProCeram, který v oboru pracuje od roku 1990, je dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.

Dodavatelé naší společnosti jsou výrobci, kteří patří v daném odboru k evropské špičce. Je možné jmenovat italského výrobce obkladů a dlažeb Florim Group (značky Floorgres, Rex, Cerim), Iris Ceramica, FMG Fabbrica Marmi e GranitiErmes Ceramiche nebo českého tradičního výrobce RAKO. V sortimentu najdeme také německou kvalitu HüppeHansgrohe z oboru sanitární techniky, holandský design Riho. V nabídce ale nenajdeme žádné čínské výrobky nebo jiné nabídky produktů z nízkonákladových asijských zemí.

Maloobchodní prodej probíhá ve vlastních prodejnách v Praze, Plzni, Brně a Bratislavě. Vyznačuje se vysokou kvalitou vyvzorovaného zboží a poskytovaných služeb. Velký důraz byl kladen také na sladění s dalšími zařizovacími předměty jak z pohledu designu, tak i ceny. Pro ty zákazníky, kteří nejraději nakupují z tepla domova, provozujeme vlastní internetový obchod, ve kterém nabízíme převážně výprodejové zboží s možností dodávky k vám do domu, a to v rámci celé ČR.

Dalšími důležitými obchodními aktivitami je velkoobchod v rámci České republiky a Slovenské republiky.

Samostatnou skupinou je divize klientských změn pro developery. V současné době je ProCeram a.s. číslem 1 na pražském trhu v dodávkách pro developerské projekty. Pokrýváme 66% tohoto trhu.

V roce 2012 jsme portfolio firmy ProCeram rozšířili o produkty z vlastní výroby TechnoArt (www.technoart.info). Výrobní haly tohoto závodu se nachází ve Všerubech u Plzně. Investovali jsme do nejnovějších technologií a v současné době dodáváme standardní tvarovky do našich prodejen, developerských projektů, velkoobchodní sítě nebo českému výrobci obkladů a dlažeb RAKO. Dokážeme díky této investici zabezpečit i dodávky atypických výrobků na míru.

V roce 2013 jsme pro vás otevřeli vzorkovnu ProCeram Outlet v pražské Uhříněvsi, která nabízí výprodejové zboží za ty nejnižší možné ceny. Jedná se například o zboží z nerealizovaných projektů, popř. zbytkové zboží z projektů, které jsme dodávali, zboží, které bylo vystavené v rámci našich vzorkoven popř. zboží s mírným poškozením.

V létě 2014 ProCeram zakoupil 90% obchodního podílu společnosti WAW s.r.o. (Slovensko). Po rekonstrukci prodejen JOPA, CersaKerimax budou přejmenované a budou využívat obchodního jména ProCeram.

V roce 2014 jsme v Brně vybudovali novou vzorkovnu o rozloze 1100 m². Její součástí je i sklad, který bude sloužit jako logistické centrum pro Moravu.

Od 18. 1. 2016 nabízíme své produkty a služby v nových prostorech, které jsou součástí projektu New Living Center (NLC). ProCeram a.s. zaujímá dominantní plochu centra NLC a představí vám své produkty na více než 3.000 m². Obklady, dlažby a sanitární keramiku si můžete prohlédnout ve více než 119 kójích. Naprostou novinkou v naší nabídce je rozšíření sortimentu o kuchyně, obývací stěny a ložnice, které prezentujeme v expozicích ve 3.NP NLC.

V roce 2017 jsme se rozhodli koncept New Living Center otevřít i v Bratislavě. Nyní po celkové rekonstrukci je již New Living Center plně v provozu.

Počátkem roku 2018 jsme také otevřeli novou pobočku v Karlových Varech.

Profil společnosti ProCeram a.s. ve formátu PDF naleznete ZDE, profil společnosti ProCeram s.r.o. ZDE

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.