CZ SK RU
Design for you

Братислава vzorkovna ProCeram

Od dubna 2018 nabízíme své produkty a služby v nových prostorech, které jsou součástí projektu New Living Center, ve kterém naleznete vše pro bydlení. ProCeram zaujímá dominantní plochu centra NLC a představí vám své produkty na více než 1.800 m2 v 68 výstavních kójích.
Z nabídky obkladů a dlažeb u nás naleznete českého výrobce RAKO, ale i přední evropské výrobce jako Pamesa, Impronta, FMG, Rex, Florim a mnohé další. Kromě běžně používaných rozměrů obkladů a dlažeb u nás můžete zakoupit i velkoformáty až do rozměru 160×320 cm.
V nabídce disponujeme také velkým množstvím sanitární keramiky či techniky a kompletního vybavení koupelen. Není tak překážkou vybrat si vhodný typ WC, umyvadla, sprchovacího koutu či vodovodní baterie, atd. Z předních výrobců uvádíme firmy JIKA, Hatria, Laufen, Kaldewei, Hansgrohe či Riho.
Zákazník kromě vybraných produktů u nás může zakoupit potřebné technické příslušenství i stavební chemii jako jsou lepidla, silikony, spárovací hmoty, a jiné. Podle použití obkladů a dlažeb je důležité zvolit správnou stavební chemii a potřebné příslušenství – s tímto Vám poradí náš proškolený personál.

ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.